Eventy

Siedzibą naszego Salonu jest wyjątkowy, ponad 180-metrowy lokal na pierwszym piętrze historycznej Kamienicy Montelupich przy Rynku Głównym 7 w Krakowie, którego niezaprzeczalnym atutem są reprezentacyjne, historyczne wnętrza oraz jeden z najpiękniejszych w Krakowie widoków z okien - na płytę Rynku Głównego, Kościół Św. Wojciecha oraz Sukiennice.

W naszych wnętrzach prezentowaliśmy w ostatnim czasie zarówno wystawy związane z profilem naszej galerii (malarstwo Zbigniewa Pronaszki, rysunki Tadeusza Kantora, rzeźby Stanisława Popławskiego), jak również komercyjne wystawy gościnne (twórczość współczesnej, japońskiej artystki Taeko Tomody). W najbliższym czasie - w listopadzie 2018 roku będziemy organizować we współpracy z Wydawnictwem Czarne autorskie spotkanie z okazji wydania biografii Mai Berezowskiej.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno na zasadzie współorganizacji (wystaw, wernisaży, spotkań) jak również umożliwiamy udostępnienie naszych przestrzeni na wydarzenia biznesowe i kulturalne.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
tel. 503 51 71 71