Czego oczekujemy?
- Tytułu magistra z historii sztuki (lub kierunków pokrewnych), ale nie musisz mieć doświadczenia na rynku sztuki - wszystkiego Cię nauczymy!
- Lekkiego pióra, bo większość Twoich zadań będzie opierała się na pisaniu, opisywaniu i tworzeniu treści.
- Samodzielności, dobrej organizacji pracy i elastyczności, bo pracujemy w małym zespole i zawsze sobie pomagamy!
- Dociekliwości i zainteresowania sztuką, bo chcielibyśmy, żebyś podzielał/a naszą pasję wykonując jeden z najciekawszych zawodów świata (według nas najciekawszy).
- Mile widziana swoboda w kontaktach międzyludzkich i obsłudze klienta - w galerii stawiamy przede wszystkim na dobre relacje z kolekcjonerami i chcielibyśmy, żebyś pomógł/pomogła tworzyć nam przyjazny i profesjonalny wizerunek firmy.

Co oferujemy?

- Zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę) w renomowanej galerii sztuki z 34-letnim doświadczeniem na rynku oraz lokalizacją w samym sercu Krakowa z widokiem na Sukiennice.
- Wynagrodzenie obejmujące podstawę i premie oraz codzienny lunch spożywany w doborowym towarzystwie. Chodzi o nas, jeśli byłyby wątpliwości ;)
- Wiedzę i rozwój! W zespole są antykwariusze, historycy sztuki i czynni artyści z wieloletnim doświadczeniem na rynku sztuki chętni wprowadzić Cię w arkana tego świata.
- Będziesz mógł/mogła zrobić coś czego nie wolno robić będąc w muzeum - dotknąć dzieła sztuki! Praca antykwariusza to przywilej obcowania z wyjątkowymi i unikatowymi przedmiotami, zanim trafią do nowych właścicieli. W naszej ofercie rocznie pojawia się około 1500 obiektów, a za każdym z nich kryje się nowa, fascynująca historia!

CV i ewentualne listy motywacyjne (nieobligatoryjne) proszę wysyłać na adres: rekrutacja@koneser.krakow.pl do dnia 1 kwietnia 2024. Jeśli chcesz zobaczyć jak pracujemy możesz też przynieść dokumenty osobiście do naszej siedziby przy Rynku Głównym 7 (1. piętro). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.