Podczas naszej aukcji licytowanych będzie 40 obiektów, które doskonale nadają się na świąteczny upominek. Wśród oferowanych prac prezentujemy szeroki wybór grafik, rysunków, malarstwa, ale też rzeźby i rzemiosła artystycznego. Do wylicytowania prace takich artystów jak: Józef Mehoffer, Antoni Uniechowski, Jan Marcin Szancer, Nikifor, Kazimierz Mikulski, Igor Mitoraj, Franciszek Starowieyski czy Witold-K.

Jak wziąć udział w licytacji?
-> licytuj przez internet - zarejestruj się w systemie aukcyjnym OneBid lub na portalu Artinfo.
-> licytuj przez telefon zgłaszając taką chęć przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem aukcji bezpośrednio do nas pod numerami telefonów: 12 421 02 34, 503 51 71 71, 690 231 231
-> zgłoś do nas limit na wybrane obiekty - możesz to zrobić mailowo, telefonicznie lub przez nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram)

Każdy z oferowanych przez nas obiektów możesz obejrzeć jeszcze przed aukcją w siedzibie naszego Salonu w Krakowie przy Rynku Głównym 7 (1 piętro).

Jeśli nie możesz się do nas wybrać, a chciałbyś uzyskać więcej informacji lub dodatkowe zdjęcia obiektów - skontaktuj się z nami!