Podczas wiosennej aukcji licytowanych będzie 40 obiektów, a cena każdego startuje już od 1.000 zł (bez żadnych cen minimalnych!). Wśród oferowanych przez nas nazwisk znalazły się dzieła zarówno artystów przedwojennych jak i klasyków wsółczesności m.in. Aleksander Mroczkowski, Juliusz Kossak, Leon Wyczółkowski, Józef Mehoffer, Edward Okuń, Edmund Monsiel, Zdzisław Beksiński, Jerzy Duda-Gracz i Franciszek Starowieyski. To oczywiście tylko część nazwisk, pełną listę oferowanych dzieł sztuki znajdziesz w katalogu internetowym.

Jak wziąć udział w licytacji?
-> licytuj przez internet - zarejestruj się w systemie aukcyjnym OneBid lub na portalu Artinfo.
-> licytuj przez telefon zgłaszając taką chęć przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem aukcji bezpośrednio do nas pod numerami telefonów: 12 421 02 34, 503 51 71 71, 690 231 231
-> zgłoś do nas limit na wybrane obiekty - możesz to zrobić mailowo, telefonicznie lub przez nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram)
Każdy z oferowanych przez nas obiektów możesz obejrzeć jeszcze przed aukcją w siedzibie naszego Salonu w Krakowie przy Rynku Głównym 7 (1 piętro).

Jeśli nie możesz się do nas wybrać, a chciałbyś uzyskać więcej informacji lub dodatkowe zdjęcia obiektów - skontaktuj się z nami!