Z okazji tej wyjątkowej, okrągłej rocznicy przygotowaliśmy specjalne wydarzenia - urodzinową aukcję dzieł sztuki. Dzieł artystów, których prace najczęściej pojawiały się w naszej ofercie przez ostatnie trzy dekady, a także artystów nam szczególnie bliskich.

Co nas czeka? 30 maja z okazji 30. urodzin Konesera zapraszamy na licytację 30 dzieł sztuki. A na dodatek cena wywoławcza każdego obiektu to 30 złotych (bez cen rezerwowych)! Zapraszamy!

Pełną listę oferowanych dzieł sztuki znajdziesz w katalogu internetowym.

Zachęcamy też do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie codziennie publikujemy informacje i ciekawostki o oferowanych obiektach.

Aukcja odbędzie się 30 maja (niedziela) o godzinie 19:00.

Jak wziąć udział w licytacji?
-> licytuj przez internet - zarejestruj się w systemie aukcyjnym OneBid lub na portalu Artinfo.
-> licytuj przez telefon zgłaszając taką chęć przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem aukcji bezpośrednio do nas pod numerami telefonów: 12 421 02 34, 501 51 71 71, 690 231 231
-> zgłoś do nas limit na wybrane obiekty - możesz to zrobić mailowo, telefonicznie lub przez nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram; linki znajdziesz poniżej) wypełniając uprzednio formularz Zlecenia licytacji.

Każdy z oferowanych przez nas obiektów możesz obejrzeć jeszcze przed aukcją w siedzibie naszego Salonu w Krakowie przy Rynku Głównym 7 (1 piętro).

Jeśli nie możesz się do nas wybrać, a chciałbyś uzyskać więcej informacji lub dodatkowe zdjęcia obiektów - skontaktuj się z nami!