6 grudnia zrób wyjątkowy prezent komuś bliskiemu lub spraw coś niepowtarzalnego sobie samemu.
Możesz wybierać spośród 50 przygotowanych przez nas dzieł sztuki - rysunków, grafik, prac malarskich i rzeźb - uznanych polskich artystów, zarówno przedwojennych mistrzów, jak i klasyków współczesności.
Witkacy, Józef Mehoffer, Leon Wyczółkowski, Wlastimil Hofman, Nikifor, Stanisław Szukalski, Tadeusz Makowski, Igor Mitoraj, Zdzisław Beksiński, Jan Marcin Szancer - to tylko część nazwisk, których prace oferujemy na Mikołajkowej aukcji Konesera.

Pełną listę oferowanych dzieł sztuki znajdziesz w katalogu internetowym.
Zachęcamy też do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie codziennie publikujemy informacje i ciekawostki o oferowanych obiektach.

Aukcja odbędzie się 6 grudnia (niedziela) o godzinie 19:00.

Jak wziąć udział w licytacji?
-> licytuj przez internet - zarejestruj się w systemie aukcyjnym OneBid lub na portalu Artinfo.
-> licytuj przez telefon zgłaszając taką chęć przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem aukcji bezpośrednio do nas pod numerami telefonów: 12 421 02 34, 501 51 71 71, 690 231 231
-> zgłoś do nas limit na wybrane obiekty - możesz to zrobić mailowo, telefonicznie lub przez nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram; linki znajdziesz poniżej) wypełniając uprzednio formularz Zlecenia licytacji.

Każdy z oferowanych przez nas obiektów możesz obejrzeć jeszcze przed aukcją w siedzibie naszego Salonu w Krakowie przy Rynku Głównym 7 (1 piętro).
Jeśli nie możesz się do nas wybrać, a chciałbyś uzyskać więcej informacji lub dodatkowe zdjęcia obiektów - skontaktuj się z nami!